Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 05.12.2016, 10:24

Сайт Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8

Меню сайту
Категорії розділу
Інформація для учнів [0]
Інформація для батьків [7]
Актуальне [11]
Шкільна преса [4]
Форма входу
Відвідувачі
Locations of visitors to this page
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Інформер сайту

Каталог статей

Головна » Статті » Інформація для батьків

Про переведення учнів 4-х класів до основної школи та учнів 1, 2, 3 класів

НАКАЗУЮ:

  1. Перевести з 4-А класу до основної школи  5-А класу таких учнів:

Баті Яна Юріївна

Василечко Христина Василівна

Ващенко Рената Едуардівна

Ворохта Каріна Віталіївна

Гапак Олександр Юрійович

Герзанич Владислав Тарасович

Гечко Богдана Михайлівна

Головкін Віктор Валентинович

Гомза Лілія Ярославівна

Грицище Михайло Михайлович

Гуменюк Діана Ярославівна

Калабіга Мирослав Миколайович

Клевецький Артем Андрійович

Климко Михайло Михайлович

Козлов Владислав Ігорович

Малец Станіслав Юрійович

Маркаков Василь Аркадійович

Мартин Олександр Сергійович

Мельник Антон Ігорович

Осташ Тетяна Володимирівна

Павлик Олександр Михайлович

Пинтя Софія Іванівна

Плешко Юлія Ростиславівна

Попович Анастасія Анатоліївна

Пукман Олександр Олександрович

П´янова Софія Олегівна

Старцун Катерина Андріївна

Степанов Акім Вадимович

Терещенко Ксенія Анатоліївна

Фаньо Геннадій Душанович

Хиля Костянтина Віталіївна

Хованець Петро Петрович

Цуркан Руслан Миколайович

Шванда Максим Едуардович

Шинкаренко Павло Ігорович

Перевести з 4-Б класу до основної школи 5-Б класу таких учнів:

           Андрусь Тетяна Михайлівна.

           Баранова Валерія Валеріївна.

           Бутковці Юліанна Рудольфівна.

           Варакута Андрій Ілліч.

           Василенко Владислав Віталійович

           Висоцький Дмитро Сергійович.

           Глуханич Анастасія Євгенівна.

           Горват Данієль Вільмошович.

           Граб Емілія Володимирівна.

           Грамотник Іван Іванович.

           Гудак Ангеліна Михайлівна.

           Данило Валерія Віталіївна.

           Дмитренко Роман Васильович.

           Довбей Катерина Романівна.

           Драгула Юлія Євгеніївна.

           Козуб Аліна Ігорівна.

           Король Вікторія Василівна.

           Кузан Віталій Вікторович.

           Корнієнко Олександр Олександрович.

           Левкулич  Анна Іванівна.

           Матьовка Євген Юрійович.

           Місан Даніїл Сергійович

           Надь Роман Мирославович.

           Олашинець Крістіна Василівна.

           Пекар Сергій Володимирович.

           Плакош Олександр Олександрович.

           Полотнюк Ірина Олександрівна.

           Свалявчик Данієль Артурович.

           Сіренко Антоніна Сергіївна.

           Тарасенко Анастасія Юріївна.

           Тичина   Олександра Сергіївна.

           Шелемончак Олександр Михайлович.

           Югас Тетяна Мирославівна.

           Яночко Сергій Віталійович

           Яцура Денис Сергійович.

Перевести з 4-В класу до основної школи 5-В класу таких учнів:

        Акулова Анастасія Дмитрівна

        Андрейко Юлія Степанівна

        Байла Назар Євгенович

        Гам Олександр Михайлович

        Гапак Євгенія Михайлівна

        Гелетій Ярослав Ігорович

        Григоровський Роман Миронович

        Гульпа Ірина Юріївна

        Гутлебет Крістіна Станіславівна

        Дмитрашко Ірина Максимівна

        Дорош Андріана Миколаївна

        Дуран Дар'я Миколаївна

        Запорожець Анна Олександрівна

        Ільтьо Дарина Ярославівна

        Комарницький Максим Богданович

        Кулібаба Владислав Анатолійович

        Луцьо Олена Юріївна

        Мадяр Артур Робертович

        Маніко Ніколь Олександрівна

        Марина Ерік Юрійович

        Марусич Мирослава Михайлівна

        Німець Каміла Віталіївна

        Петін Юлія Віталіївна

        Петрик Валерій Романович

        Приходько Ірина Дмитрівна

        Пучка Андріан Русланович

        Семенюк Інна Іванівна

        Соколова Вікторія Геннадіївна

        Талабірчук Анатолій Іванович

        Томеш Станіслав Олександрович

        Тромпак Анастасія Віталіївна

        Хабло Максим Олександрович

        Хоменко Анна Сергіївна

        Щербей Анастасія Сергіївна

   Перевести з 4-Г класу до основної школи 5-Г класу таких учнів:      

           Адам Аттіла  Іванович

           Алмашій Катерина Андріївна

           Аракелян Дмитро Грайрович

           Боднар Анастасія Ярославівна

           Виднянський Володимир Володимирович

           Гаврилець Влада Юріївна

           Ганчак Роман Михайлович

           Гибало Олександр Олександрович

           Горват Євгеній Людвикович

           Грамотник Артем Васильович

           Дем’ян Дмитро Васильович

           Долгов Богдан Олегович

           Жупанин Каріна  Ярославівна

           Єгорова Ніколетта Максимівна

           Єштокіна Тамара Сергіївна

           Касич Дарина Сергіївна

         Киричок Максимільян Романович

         Кияк Богдан Русланович

         Кіш Ніколетта Володимирівна

         Козик Роман Юрійович

         Крільо Максим Юрійович

         Кучірка Максим Миколайович

         Мамченко Ілля Олегович

         Назаренко-Яцишина Софія Олександрівна

         Неймет Даніела Людвіківна

         НестерчукДаніела Олександрівна

         Піменова Олена Олександрівна

         Полторацька Анастасія Олександрівна

         Ревіцький Михайло Васильович

         Рошко Валерія Іванівна

         Сасин Каріна Юріївна

         Сасин Катерина Юріївна

         Шеліх Богдан Борисович

         Шпінь Катерина Віталіївна

   Якубовська Ольга Олександрівна

Перевести з 1-А класу до основної школи 2-А класу таких учнів:

Амосова  Вероніка Павлівна

Андришина  Анна Денисівна

Бобела Роман Владиславович

Бобик Аліна Михайлівна

     Бойко Павло Олексійович

Бечкало Віталій Миколайович

Бугаєнко Максим  Віталійович

Величканич Олександр Юрійович

Вурста Юрій Юрійович

Голубка Іван Васильович

Дубовий Михайло Ігорович

Іван Аліна Олександрівна

Клецко Андрій Володимирович

Коротков Ілля Степанович

Левицький Григорій Іванович

Лукач Кирило Альбертович

Майор Владислав Сергійович

Малеш Олександр Сергійович

Мільцевич Софія Робертівна

Павлишинець Мар’ян Вікторович

Панчик Анастасія Романівна

Папарига Єва Михайлівна

Петрецька Віталія Сергіївна

     Пеленка Денис Михайлович

Пловайко Віталій Сергійович

Рожко Віталій Васильович

Росола Юрій Михайлович

Самодейко Іван Сергійович

Терлецький Василь Іванович

Фрайтик Олександра Василівна

Фучко Даниїл Русланович

Ходанич Катерина Василівна

Хоменко Богдана Сергіївна

Хусаїнов Вадим Валерійович

Ціракі Софія Атілівна

Чорнак Софія Тарасівна

Перевести з 1-Б класу до основної школи 2-Б класу таких учнів:

Белецька Валерія Романівна

Бокач Євгенія Іванівна

Братасюк Дарина Андріївна

Беньо Йосип Йосипович

Габель Станіслав Павлович

     Гам Олексій Ярославович

Голубка Станіслав Валерійович

Дзуринець Мирон Миронович

Дюрдь Максим Ігорович

Кевпанич Олександр Васильович

Кичера Артем Артурович

Кічун Максим Віталійович

Корнутяк Тамара Вікторівна

Красний Михайло Сергійович

     Кугришева Анастасія Валентинівна

Кустинська Катерина Анатоліївна

Лелекач Олександр Степанович

Макар Катерина Олександрівна

Мікловш Олександр Олександрович

Надворний Максим Михайлович

Павлей Олександр Іванович

Палчей Аліна Олегівна

Погребна Софія Віталіївна

Полотнюк Ольга Олександрівна

Рега Катерина Василівна

Рошко Віталій  Васильович

Сербинська Софія Володимирівна

Січак Каміла Віталіївна

Сташисин Дмитро Ігорович

Сухова Анна Дмитрівна

Чиприч Софія Русланівна

Шелемончак Вікторія Михайлівна

Шевченко Дарина Ігорівна

Перевести з 1-В класу до основної школи 2-В класу таких учнів:

Балажі Дар’я Максимівна

Батько Ольга Володимирівна

Бреньо Андрій Євгенійович

Ворон Богдан Петрович

Гаврилець Віктор Юрійович

Галишич Вікторія Михайлівна

Галишич Максим Вікторович

      Зінич Максим Вікторович

      Іванчик Віолетта Віталіївна

       Іванчик Назар Іванович

Ігнатич Денис Сергійович

Ігнатик Михайло Андрійович

Ігнацевич Софія Романівна

Кичера Михайло Іванович

Коневич Максим Іванович

Кулик Юліанна Андріївна

Лупей Олександр Васильович

Лакатош Неллі Ігорівна

Маслянка Софія Михайлівна

Мишак Максим Андрійович

Мокрова Єлізавета Михайлівна

Муралевич Ілля Олександрович

Онікійчук Артем Олександрович

Опаленик Анна Михайлівна

Пашко Мар’яна Сергіївна

Приталюк Анна Любомирівна

Рогулич Сергій Іванович

Савко Віктор Романович

Самко Юлія Станіславівна

Святецький Максим Олегович

Сенютович Олександра Русланівна

Субботіна Дар’я Олександрівна

Тесля Денис Володимирович

Туряниця Андрій Вікторович

Франчук Аліна Петрівна

Фур Ангеліна Михайлівна

Перевести з 1-Г класу до основної школи 2- Г  класу таких учнів:

Балог Сергій Олександрович

Бундалет  Микола Олександрович

Васелаш Артем Ярославович

Вейкай Дар’я Олексіївна

Вовчак Валентин Олександрович

Возняк Артем Віталійович

Гаврилко Кирил Русланович

Ганько Дарина Іванівна

Дюгованець Артем Ігорович

Дюгованець Олександр Олексійович

Дячук Крістіна Олександрівна

Животова Маргарита Євгенівна

Ігнатьо Денис Романович

Карпенко Меліса Іванівна

Клепанов  Кирил Сергійович

Копит Ростислав Євгенович

Корчинська Олександра Михайлівна

Мадяр Артем Робертович

Маковійчук Василина Василівна

Міхнов  Святослав Ігорович

Наливайко Каріна Михайлівна

         Петик Максим Юрійович

 Петро Марта Володимирівна

 Попудник Крістіан Вікторович

Пугачов Микита Олексійович

Равлинець Станіслав Степанович

Рейпаші Андрій Євгенович

Рибак Анастасія Олегівна

Сорока Владислав Анатолійович

Текелій Михайло Іванович

Талабірчук Ксенія Іванівна

Тирпак Анастасія Андріївна

Удодік Богдан Миколайович

Удодік Олександр Миколайович

Шингер Анастасія Павлівна

 

Перевести з 2-А класу до основної школи 3-А класу таких учнів:

Алмашій Дарина Андріївна

Андрухович Мартін Михайлович

Батько Даніель Магомедович

Бланяр Євген Вікторович

Боричок Василь Васильович

Войтовська Надія Володимирівна

Галишич Катерина Іванівна

Гераскін Олександра Олександрівна

Головнич Юрій Юрійович

Данилич Назарій Тарасович

Дорош Ніколетта Миколаївна

Зеленюк Вадим Олексійович

Калабішка Емілія Василівна

Калинич Максим Андрійович

Кізюр Любов Андріївна

Кормош Михайло Михайлович

Куштан Микола Віталійович

Лукіта Наталія Олександрівна

Мельник Дар”я Михайлівна

Негиз Роман Іванович

Павлючок Софія Василівна

Пеха Яна Іванівна

Печко Олександр Васильович

Поздоровкіна Катерина Олександрівна

ПолончакМеліндаАйварівна

Решетар Юлія Михайлівна

Романчак Ростислав Олексійович

Сіроштан Наталія Олександрівна

Січак Іван Михайлович

Тромпак Іван Віталійович

Перевести з 2-Б класу до основної школи 3-Б класу таких учнів:

Барч Андрій Борисович

Бескид Юліанна Василівна

Брячак Ернест Васильович

Ваган Крістіан Оттович

Вакула Аліса Юріївна

Гібалов Георгій Андрійович

Губанова Валентина Вадимівна

Губанова Софія Вадимівна

Гошко Андрій Андрійович

Ігнацевич Софія Іванівна

Заплатинська Софія Віталіївна

Келеце Марк Володимирович

Корнієнко Крістіна Олександрівна

Косору Каріна Едуардівна

Кузнєцов Владислав Олександрович

Кохан Ксенія Кузьмівна

Магульська Руслана Руславівна

Михайлець Василь Васильович

Новак Аліна Ернестівна

Мотря Ангеліна Василівна

Петрус Денис Вікторович

Пукман Марія Олександрівна

Паскарюк  Микита Артемович

Попович Антоніна Василівна

Пригара Дмитро Юрійович

Романчак Андрій Володимирович

Свистак Микола Павлович

Тарновський Артур Мар’янович

Черленяк Станіслав Дмитрович

Щербакова Дар’я Ігорівна

Якіца Вікторія Ростиславівна

Перевести з 2-В класу до основної школи 3-В класу таких учнів:

Андрущакевич Крістіна Олегівна

Богдан Олександра Михайлівна

Боклах Діана Миколаївна

Барзак Константин Олександрович

Гаєва Вікторія Сергіївна

Гам Михайло Михайлович

Гартнер Вікторія Анатоліївна

Дацко Дар'я Олексіївна

Зінич Ніколетта  Ярославівна

Іван Вероніка Тіборівна

Іванчик Радіон Віталійович

Калачик Андріана Василівна

Король Надія Сергіївна

Ловска Юлія Василівна

Марошан Олена Олександрівна

Матьовка Юліанна Юріївна

Машкара Валентин Юрійович

Педос Максим Золтанович

Полинець Дар'я Сергіївна

Равлинець Максим Степанович

Савка Микола Романович

Свирид Віктор Володимирович

Сегедій Софія Михайлівна

Сірко Владислав Віталійович

Степанова Камілла Валеріївна

Терлецький Іван Іванович

Терпак Віталія Володимирівна

Швентко Вадим Семенович

Шикула Ніколетта Йосипівна

 

Перевести з 3-А класу до основної школи 4-А класу таких учнів:

Булина Євген Олександрович

Бушко Каріна Романівна

Врабель Максим Володимирович

ВатуняПатріция Віталіївна

Ворохта Вікторія Павлівна

Гайчук Анастасія Миколаївна

Грінчук Олександра Віталіївна

Гульо Максим Юрійович

Долинка Каміла Миланівна

Касич Дмитро Михайлович

Ковач Валерій Вікторович

Лендєл Яна Євгенівна

Місяйло Марія Василівна

Надь Йосип Йосипович

Наконечна Тамара Олегівна

Осадчук Анастасія Марківна

Палчей Олег Олегович

Пересоляк Ерік Мирославович

Пичкарь Олександр Валерійович

Попадинець Вероніка Юріївна

Романова Єлізаветта Анатоліївна

Савчин Інна Віталіївна

СпієхДавід Едуардович

Сухова Олександра Дмитрівна

Солома Ніколетта Богданівна

Тегза Вадим Ігорович

Чакій Ілля Михайлович

Чурило Олександр Олександрович

Шманько Ніколєта Сергіївна

Шпонтак Вікторія Володимирівн

Щобак Олександра Ярославівна

Ярош Юліанна Йосипівна

Перевести з 3-Б класу до основної школи 4-Б класу таких учнів:

Аго Настасья Андріївна

Боклах Даніель Олексійович

Бузанова Анастасія Ігорівна

Бушко Віктор Юрійович

Виднянський Максим Тиберійович

Гам Ніколєтта Ярославівна

Гецянин Денис Ярославович

 Гуменюк Аріана Костянтинівна

 Дністрян Ангеліна Степанівна

 Єюкін Михайло Олександрович

 Замлінська Наталія Михайлівна

 Кевпанич Софія Михайлівна

 Левицька Аліна Іванівна

 Люклян Назар Миколайович

 Мацола Владислав Віталійович

 Машкаринець Юліанна Михайлівна

 Мошак Ангеліна Федорівна

 Митровка Максим Юрійович

 Петрецький Андрій Іванович

 Повханич Каріна Володимирівна

 Повханич Кароліна Володимирівна

 Ріго Денис Йосипович

Сливка Кароліна Василівна

 Соханич Вікторія Вікторівна

 Товт Кароліна В’ячеславівна

 Чедрик Степан Степанович

 Чума Дмитро Ігорович

 Шнайдер Максим Олександрович

 Яковлєва Катерина Євгеніївна

Перевести з 3-В класу до основної школи 4-В класу таких учнів:

Архангельська Лілія Віталіївна

Балог Руслан Петрович

Блага Наталія Михайлівна

Будай Ігор Михайлович

Василаш Ангеліна Ярославівна

Грицюк Кіріл Романович

Добра Наталія Юріївна

Іванов Денис Андрійович

Іжак Віталій  Віталійович

Качій Наталія Валеріївна

Кіш Таїсія Костянтинівна

Клименко Олександр Олександрович

Котора Ніколєтта Василівна

Кривка Юлія Юріївна

Малеш Денис Сергійович

Мицька Ілля Васильович

Мицька Марія Василівна

Немеш Олександр Васильович

Орос Аліна Валеріївна

 Пап Василь Васильович

 Понджоля Тетяна Дмитрівна

 Попович Кароліна  Дмитрівна

 Рошко Віталій Іванович

 Рябицький Ігор Олегович

 Сачко Мирослава Олександрівна

 Сачко Юлія Олександрівна

 Фединська Анна Юріївна

Фелікс Крістіан Юлійович

 Чобаль Богдан Юрійович

 

Перевести з 3-Г класу до основної школи 4-Г класу таких учнів:

 

 БАРАНОВ  АРТЕМ ЄВГЕНІЙОВИЧ

 

 

  БЕЛЕЙ  ЛІЛІЯ  АНДРІЇВНА

 

 

  БУЛЕЦА ОЛЕКСАНДР  ЮРІЙОВИЧ

 

 

  БОРДУН  АНТОН МИКОЛАЙОВИЧ

 

 

  ГАЙДАМАК  АНАСТАСІЯ  ОЛЕКСІЇВНА

 

 

  ГОТРА  РОСТИСЛАВ  ВОЛОДИМИРОВИЧ

 

 

  ГРИГА  МАКСИМ  МИХАЙЛОВИЧ

 

 

 ДАЦЮК  АРТЕМ  ОЛЕКСАНДРОВИЧ

 

 

 ДРАНЧАК  КАТЕРИНА  ЮРІЇВНА

 

 

 ЗАВАДЯК  АНАСТАСІЯ  ВАСИЛІВНА

 

 

 КОГУТКА ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ

 

 

КОБЕЦЬ  ОЛЕКСАНДРА  АНАТОЛІЇВНА

 

 

 КОПЧА  ДАР»Я  ІГОРІВНА

 

 

 КІЯК  МАКСИМ ВАСИЛЬОВИЧ

 

 

 КРЕЧКО  АНДРІЙ  АНДРІЙОВИЧ

 

 

 ЛАВЕР  ДМИТРО  ОЛЕКСАНДРОВИЧ

 

 

ЛУГОВА  ЯНА  МАРЯНІВНА

 

 

 ПАВЛИК  ДМИТРО  ВАСИЛЬОВИЧ

 

 

ПАНКУЛИЧ  АНАСТАСІЯ  ЮРІЇВНА

 

 

РУСИН  МАКСИМ  ГЕННАДІЙОВИЧ

 

 

РОМАНИШИНА  АНАСТАСІЯ  АНДРІЇВНА

 

 

СОРОКА  КАТЕРИНА  АНАТОЛІЇВНА

 

 

СКВОРЦОВ  СТАНІСЛАВ  ВАЛЕНТИНОВИЧ

 

 

ТЕСЛЯ АНГЕЛІНА  ВОЛОДИМИРІВНА

 

 

ЧУРКО  ДЕНИС  ВІТАЛІЙОВИЧ

 

 

ЯРОШ  ДЕНИС  СЕРГІЙОВИЧ

 

 

 

 

Перевести з 3-Г класу до основної школи 4-Г класу таких учнів:

Барч Максим Борисович

Божко Валерія Вікторівна

Возняк Валерія Віталіївна

Гладков Олександр Олександрович

Денищук Роман Юрійович

Дзямко  Юрій Юрійович

Зан Вікторія Юріївна

Калинич Максим Павлович

Калитич Назарій Іванович

Куклишин Любомир Михайлович

Лавринчук Валерія Олександрівна

Мануковський Нікіта Сергійович

Мільов Сергій Сергійович

Місан Анастасія Олександрівна

Орнст Ангеліна Миколаївна

Палош Себастьян Русланович

Погоріляк Юрій Юрійович

Придачук Анастасія Романівна

Пушавер Диниїл Іванович

Редька Андрій Юрійович

Ремета Софія  Юріївна

Русин Іван Михайлович

Скрябін Олександр Олександрович

Соханич Марія Генадіївна

Тирпак Даніелла Василівна

Хусаінов Максим Валерійович

Черних Олена Станіславівна

Шкоба Станіслав Євгенійович

Штурак Дмитро Михайлович

Рущак Максим

2. Секретарю школи зробити  відповідний   запис у алфавітній книзі.                                                           

3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                           Л. І. Мигалина

Категорія: Інформація для батьків | Додав: Helen (01.06.2016)
Переглядів: 78 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Погода на завтра
Найближчі свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні ресурси
каталог сайтів
Освітній портал
Каталог MyList.com.ua
Украинский портАл

Copyright Кабінет_46 © 2016
Використовуються технології uCoz