Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 28.06.2017, 04:05

Сайт Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8

Меню сайту
Форма входу
Відвідувачі
Locations of visitors to this page
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Цікаво знати...
Цей сайт засновано у 2010 році
Інформер сайту
Головна » 2015 » Вересень » 2 » Графік проведення індивідуальних годин на І семестр 2015-2016 н.р.
05:16
Графік проведення індивідуальних годин на І семестр 2015-2016 н.р.

                                                                                                                                 

 Графік проведення індивідуальних годин у 5-9 класах                                

Клас

Год.

Предмет

Учитель

Місце та час проведення

1

1

Англійська мова

Піган Н.І.

П’ятниця,14.20.42к.

2

1

Англійська мова

Кендись Н.М.

Четвер,14.20. 22к.

3

1

Укр..мова

Урста О.С.

Вівторок,15.00.23к.

4

1

 Англійська мова

Писанчин Н.В.

Вівторок, 14.20.4а

5

1

 Зарубіжна література

Даневич Н.М.

Понеділок,14.20.45к.

6

1

 Математика

Кушнірова А.В.

Понеділок,14.20.41к

7

1

 Зарубіжна література

Дуна Р.І.

Середа,15.05. 45к

8

1

 Українська мова

Брензович-Кичера С.Ю.

Четвер,14.20. 22к.

9

1

Французька мова

Зінченко Р.М.

Вівторок,14.20

 

1

Англійська мова

Глеба К.Ю.

Понеділок,15.05.41а

10

1

 Фізика

Ходанич Л.І.

Вівторок,15.10.35к.

11

1

 Укр.мова

Урста О.С.

Середа.,15.05. 25к

12

1

Географія

Чолавин І.П.

Понеділок,15.05.24к

13

1

 Географія

Давиденко Н.М.

Понеділок,14.20. 24к.

14

1

Зарубіжна література

Дуна Р.І.

Четвер,15.05.45к

15

1

Хімія

Смоляр Н.О.

Вівторок,14.20.36к.

16

1

Укр..мова

Самарик А.П.

Середа , 14.20.29к.

17

1

Англ..мова

Вейгеші А.І.

Четвер,14.20. 42к.

18

1

Укр..мова

Урста О.С.

Понеділок,15.05.23к.

19

1

Біологія

Мигалина Л.І.

П’ятниця , 13.25, 26к

20

1

Укр..мова

Брензович-Кичера С.Ю.

П’ятниця, 13.25.

21

1

Біологія

Мигалина Л.І.

П’ятниця , 14.20, 26к

22

1

Фізика

Ходанич Л.І.

Вівторок,14.20.35к.

23

1

Географія

Давиденко Н.М.

Четвер, 15.10.24к.

24

1

 Біологія

Мигалина Л.І.

П’ятниця , 15.05, 26к.

25

1

Укр..мова

 Урста О.С.

Понеділок, 15.50. 23к

26

1

 Укр..мова

 Урста О.С.

Середа, 15.50.23к.

27

1

Історія

Гарагонич А.І.

Понеділок,15.05.34к

28

1

 Хімія

Хиля С.А.

Вівторок, 14.20, 43к.

 

            Графік проведення індивідуальних годин у 10-11 класах                                  

Клас

Год.

Предмет

Учитель

Місце та час проведення

1

10а

1

 

Математика

Фантич А.Г.

Понеділок ,14.20.28к.

2

10а

 

1

Біологія

Шнайдер М.А.

Четвер,14.20. 26к.

3

10б

1

 Зарубіжна література

Скунзяк С.І.

Вівторок,15.10.37к.

4

10б

 

1

 Біологія

Шнайдер М.А.

Четвер , 15.10.26к.

5

11а

 

1

 Історія України

Гарагонич А.І.

Середа ,15.10.34к.

6

11а

 

1

 Біологія

Гринчук М.Й.

Понеділок,16.00.26к

7

11а

1

 Українська мова

 Лейко Т.М.

Четвер ,15.10. 42к

8

11б

1

 Українська мова

Паш Т.А.

Понеділок ,15.10. 25к.

9

11б

 

1

 Біологія

Гринчук М.Й.

Понеділок ,14.20. 26к.

10

11б

 

1

Інформатика

Фабіан О.І.

Вівторок ,15.10.46к.

11

11б

 

1

 Фізика

Голованич М.В.

Четвер ,15.10.35к.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Клас

 

Год.

 

Предмет

 

Учитель

 

Місце та час проведення

 

1

 

 

1

 

Англійська мова

 

Піган Н.І.

 

П’ятниця,14.20.42к.

 

2

 

 

1

 

Англійська мова

 

Кендись Н.М.

 

Четвер,14.20. 22к.

 

3

 

 

1

 

Укр..мова

 

Урста О.С.

 

Вівторок,15.00.23к.

 

4

 

 

1

 

 Англійська мова

 

Писанчин Н.В.

 

Вівторок, 14.20.4а

 

5

 

 

1

 

 Зарубіжна література

 

Даневич Н.М.

 

Понеділок,14.20.45к.

 

6

 

 

1

 

 Математика

 

Кушнірова А.В.

 

Понеділок,14.20.41к

 

7

 

 

1

 

 Зарубіжна література

 

Дуна Р.І.

 

Середа,15.05. 45к

 

8

 

 

1

 

 Українська мова

 

Брензович-Кичера С.Ю.

 

Четвер,14.20. 22к.

 

9

 

 

1

 

Французька мова

 

Зінченко Р.М.

 

Вівторок,14.20

 

 

 

 

1

 

Англійська мова

 

Глеба К.Ю.

 

Понеділок,15.05.41а

 

10

 

 

1

 

 Фізика

 

Ходанич Л.І.

 

Вівторок,15.10.35к.

 

11

 

 

1

 

 Укр.мова

 

Урста О.С.

 

Середа.,15.05. 25к

 

12

 

 

1

 

Географія

 

Чолавин І.П.

 

Понеділок,15.05.24к

 

13

 

 

1

 

 Географія

 

Давиденко Н.М.

 

Понеділок,14.20. 24к.

 

14

 

 

1

 

Зарубіжна література

 

Дуна Р.І.

 

Четвер,15.05.45к

 

15

 

 

1

 

Хімія

 

Смоляр Н.О.

 

Вівторок,14.20.36к.

 

16

 

 

1

 

Укр..мова

 

Самарик А.П.

 

Середа , 14.20.29к.

 

17

 

 

1

 

Англ..мова

 

Вейгеші А.І.

 

Четвер,14.20. 42к.

 

18

 

 

1

 

Укр..мова

 

Урста О.С.

 

Понеділок,15.05.23к.

 

19

 

 

1

 

Біологія

 

Мигалина Л.І.

 

П’ятниця , 13.25, 26к

 

20

 

 

1

 

Укр..мова

 

Брензович-Кичера С.Ю.

 

П’ятниця, 13.25.

 

21

 

 

1

 

Біологія

 

Мигалина Л.І.

 

П’ятниця , 14.20, 26к

 

22

 

 

1

 

Фізика

 

Ходанич Л.І.

 

Вівторок,14.20.35к.

 

23

 

 

1

 

Географія

 

Давиденко Н.М.

 

Четвер, 15.10.24к.

 

24

 

 

1

 

 Біологія

 

Мигалина Л.І.

 

П’ятниця , 15.05, 26к.

 

25

 

 

1

 

Укр..мова

 

 Урста О.С.

 

Понеділок, 15.50. 23к

 

26

 

 

1

 

 Укр..мова

 

 Урста О.С.

 

Середа, 15.50.23к.

 

27

 

 

1

 

Історія

 

Гарагонич А.І.

 

Понеділок,15.05.34к

 

28

 

 

1

 

 Хімія

 

Хиля С.А.

 

Вівторок, 14.20, 43к.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                           «Затверджую»

 

 

 

 

                                                                                                        Директор школи

 

 

 

 

                                                                                _________Л.І.Мигалина

 

 

 

 

            Графік проведення індивідуальних годин у 10-11 класах

 

 

 

 

                                     на І семестр 2015-2016 н.р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Клас

 

Год.

 

Предмет

 

Учитель

 

Місце та час проведення

 

1

 

10а

 

1

 

 

 

Математика

 

Фантич А.Г.

 

Понеділок ,14.20.28к.

 

2

 

10а

 

 

 

1

 

Біологія

 

Шнайдер М.А.

 

Четвер,14.20. 26к.

 

3

 

10б

 

1

 

 Зарубіжна література

 

Скунзяк С.І.

 

Вівторок,15.10.37к.

 

4

 

10б

 

 

 

1

 

 Біологія

 

Шнайдер М.А.

 

Четвер , 15.10.26к.

 

5

 

11а

 

 

 

1

 

 Історія України

 

Гарагонич А.І.

 

Середа ,15.10.34к.

 

6

 

11а

 

 

 

1

 

 Біологія

 

Гринчук М.Й.

 

Понеділок,16.00.26к

 

7

 

11а

 

1

 

 Українська мова

 

 Лейко Т.М.

 

Четвер ,15.10. 42к

 

8

 

11б

 

1

 

 Українська мова

 

Паш Т.А.

 

Понеділок ,15.10. 25к.

 

9

 

11б

 

 

 

1

 

 Біологія

 

Гринчук М.Й.

 

Понеділок ,14.20. 26к.

 

10

 

11б

 

 

 

1

 

Інформатика

 

Фабіан О.І.

 

Вівторок ,15.10.46к.

 

11

 

11б

 

 

 

1

 

 Фізика

 

Голованич М.В.

 

Четвер ,15.10.35к.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Затверджую»

 

 

 

 

                                                                                                        Директор школи

 

 

 

 

                                                                                _________Л.І.Мигалина

 

 

 

 

Графік проведення факультативів

 

 

 

 

на І семестр 2015-2016 н.р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Клас

 

Кількість годин

 

Назва

 

Учитель

 

Місце та час проведення

 

1

 

 

1

 

 Аранжування особистості (психологія)

 

вакансія

 

Вівторок,

 

14.20. ак.з.

 

2

 

 

1

 

 Аранжування особистості (психологія)

 

 вакансія

 

Понеділок ,  14.20. ак.з.

 

3

 

 

1

 

Рідний край

 

 Чолавин І.П.

 

Понеділок,14.20.

 

25к.

 

4

 

 

1

 

Рідний край

 

 Чолавин І.П.

 

Середа, 14.20.24к

 

5

 

 

1

 

Рідний край

 

Чолавин І.П.

 

Вівторок,14.20.

 

25к.

 

6

 

 

1

 

Видатні постаті України  кінця ХVI-XVIII ст.

 

Бережанська Ю.І.

 

Вівторок,15.05.

 

34к.

 

7

 

 

1

 

Креслення

 

Русин Е.М.

 

Четвер, 14.20.м

 

8

 

 

1

 

Англійська література

 

Сіяниця Н.І.

 

Понеділок,15.05.37к

 

9

 

11а

 

1

 

Основи ділового спілкування іноземною мовою

 

Тирпак Т.І.

 

 Понеділок,14.2030к.

 

10

 

10а

 

1

 

Розвиток інтелектуальних здібностей учнів щляхом розв’язування творчих, логічних хімічних вправ та задач

 

Хиля С.А.

 

 Вівторок, 15.05, 43к.

 

11

 

10б

 

1

 

Гіди-перекладачі

 

Зінченко Р.М.

 

Середа, 14.45, 29к

 

12

 

10а

 

1

 

Захисти себе від ВІЛ

 

Брензович-Кичера С.Ю.

 

 Понеділок, 14.20, ак.з

 

13

 

10б

 

1

 

Захисти себе від ВІЛ

 

Брензович-Кичера С.Ю.

 

 Понеділок, 15.05 ак.з

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 171 | Додав: vikasasin | Рейтинг: 0.0/0
Пошук на сайті
Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
Конт. дані школи
88009, м. Ужгород, Закарпатська область, вул. Ак. Корольова 4, тел. (0312) 662920, email:uzhoctavaschool@gmail.com
Календар
«  Вересень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Погода на завтра
Найближчі свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні ресурси
каталог сайтів
Освітній портал
Каталог MyList.com.ua
Украинский портАл

Copyright Кабінет_46 © 2017
Використовуються технології uCoz