Графік проведення І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін в 2015-2016 н.р. - 1 Жовтня 2015 - Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. № 8
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 25.03.2017, 15:36

Сайт Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8

Меню сайту
Форма входу
Відвідувачі
Locations of visitors to this page
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Цікаво знати...
Цей сайт засновано у 2010 році
Інформер сайту
Головна » 2015 » Жовтень » 1 » Графік проведення І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін в 2015-2016 н.р.
18:58
Графік проведення І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін в 2015-2016 н.р.

Графік проведення І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін в 2015-2016 н.р.

Предмет

Дата

Час пров

Класи

Відповідальні

Кабінет

1

Українська мова та література

07.10

1500

10-11

Урста О.С. - голова комісії;

Пацкан К.Т., Паш Т.Є., Гойда О.С.

№23, 25

7-9

Лейко Т.М. - голова комісії;

 Бобик О.П., Самарик А.П., Яценко Г.М.

№26, 28

2

Історія

08.10

1500

8-11

Гринчук М.Й. - голова комісії;

Ситько Р.Б., Гарагонич А.І., Бережанська Ю.І.

№ 34, 32

3

Правознавство

   15.10

1500

9-10

Гринчук М.Й. - голова комісії;

Ситько Р.Б., Гарагонич А.І.

№32

4

Математика

09.10

1510

6-9

Мигалина Л.І. - голова комісії;

Шварц О.Г., Решетар М.В.,

№41,44

10-11

Гринчук М.Й. - голова комісії;

Белей Т.Є., Фантич А.Г., Кушнірова А.В.

№28,38

5

Географія

12.10

1500

7-10

Гринчук М.Й. - голова комісії;

Давиденко Н.М., Чолавин І.П.

№24,23

6

Біологія

13.10

1500

8-11

Мигалина Л.І. - голова комісії;

Гринчук М.Й., Шнайдер М.А.

№26,25,28

7

Англійська мова

28.10

1500

7-9

Урста О.С. - голова комісії;

Вейгеші А.І., Глеба К.Ю., Писанчин О.В.

Піган Н.І., Кендись Н.М.,

№42, 41а

10-11

Мигалина Л.І. - голова комісії;

Галаговець О.В.,  Дорчинець Н.В.,

Тирпак Т.І., Попова О.В.,

№22,30

8

Фізика

16.10

1500

7-11

Мигалина Л.І. - голова комісії;

Ходанич Л.І., Самофалова Н.М.,

Голованич М.В.

№35,34

9

Інформатика

19.10

1500

9-11

Гринчук М.Й. - голова комісії;

Фабіан О.І., Сасин В.Я.

№46,45

10

Астрономія

20.10

1500

10-11

Гринчук М.Й. - голова комісії;

Ходанич Л.І., Голованич М.В.

№35

11

Хімія

21.10

1500

7-11

Мигалина Л.І. - голова комісії;

Хиля С.А., Смоляр Н.О.

№43,44

12

Образотворче мистецтво

22.10

1500

5-7

Гринчук М.Й. - голова комісії;

Тюшко Б.С.

№38

13

Французька мова

23.10

1500

7,10

Урста О.С. - голова комісії;

Зінченко Р.М., Галаговець О.В.

№22

14

Інформаційні технології

26.10

1500

9-11

Мигалина Л.І. - голова комісії;

Фабіан О.І., Сасин В.Я.

№46, 45

15

Трудове навчання

27.10

1500

7-11

Гринчук М.Й.-голова комісії;

Русин Е.М., Желем Л.В.

№18,19

16

Економіка

29.10

1500

11

Мигалина Л.І.-голова комісії;

Давиденко Н.М., Чолавин І.П.

№24

17

Фізична культура

30.10

1500

10-11

Гринчук М.Й.-голова комісії;

Ковган О.Л. Майор І.М.

с/з

 

Переглядів: 182 | Додав: vikasasin | Рейтинг: 0.0/0
Пошук на сайті
Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
Конт. дані школи
88009, м. Ужгород, Закарпатська область, вул. Ак. Корольова 4, тел. (0312) 662920, email:uzhoctavaschool@gmail.com
Календар
«  Жовтень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Погода на завтра
Найближчі свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні ресурси
каталог сайтів
Освітній портал
Каталог MyList.com.ua
Украинский портАл

Copyright Кабінет_46 © 2017
Використовуються технології uCoz