Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 - Призери ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін 2016-2017 н. р.
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 21.02.2017, 09:26

Сайт Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8

Меню сайту
Форма входу
Відвідувачі
Locations of visitors to this page
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Інформер сайту

Призери ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін 2016-2017 н. р.

Призери ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

 з базових дисциплін, 2016-2017 н. р.

 

з мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка

Дербаля Дмитра, учня 6 класу ІІ місце (вчитель Гойда О.С.) ;

Семенюк Інну, ученицю 5-В класу – ІІІ місце, (вчитель Брензович-Кичера С.Ю.) 

 

з ХVІІ Міжнародного мовного конкурсу ім. П.Яцика

Качій Крістіну, ученицю 6-Б класу – ІІ місце, (вчитель Яценко Г.М.)

 

з інформаційних технологій

Марущенко Юлію, ученицю 8-А класу – ІІІ місце, (вчитель Сасин В.Я.)

Гончарову Анну, ученицю 8-А класу – ІІІ місце, (вчитель Фабіан О.І.)

Бутковці Олександру, ученицю 11-Б класу – ІІІ місце, (вчитель Фабіан О.І.)

 

з правознавства

Кравчук Аліну, ученицю 10-А класу – ІІІ місце, (вчитель Ситько Р.Б.)

Семенову Богдану, ученицю 10-Б класу – ІІ місце, (вчитель Ситько Р.Б.)

Кравчук Емілію, ученицю 9-Б класу –ІІ місце,(вчитель Ситько Р.Б.)

 

з французької мови

Копчак Ірину, ученицю 8-Б класу – ІІІ місце, (вчитель Зінченко Р.М.)

Матьолу Катерину, ученицю 8-А класу – ІІІ місце, (вчитель Зінченко Р.М.)

 

з трудового навчання

Яцьків Юрія, учня 9-Б класу – ІІ місце, (вчитель Русин Е.М.)

 

з української мови

Матьолу Катерину, ученицю 8-А класу – ІІІ місце, (вчитель Брензович-Кичера С.Ю.)

 

з географії

Гринчук Марію, ученицю 8-Б класу – ІІ місце, (вчитель Давиденко Н.М.)

Кравчук Емілію, ученицю 9-Б класу – ІІІ місце, (вчитель Давиденко Н.М.)

 

з української мови і літератури

Кречко Олександру, ученицю 10-Б класу – ІІІ місце, (вчитель Пацкан К.Т.)

 

з біології

Кравчук Аліну, ученицю 10-А класу – ІІІ місце, (вчитель Мигалина Л.І.)

Гринчук Марію, ученицю 8-Б класу – ІІ місце, (вчитель Гринчук М.Й.)

Кравчук Емілію, ученицю 9-Б класу – ІІ місце,(вчитель Шнайдер М.А.)

 

з історії

Семенову Богдану, ученицю 10 класу – І місце, (вчитель Бережанська Ю.І.)

Гринчук Марію, ученицю 8-Б класу – ІІ місце, (вчитель Гарагонич А.І.)

Матьолу Катерину, ученицю 8-А класу– ІІІ місце, (вчитель Гарагонич А.І.)

 

з  математики

Кречко Олександру, ученицю 10-Б класу – ІІ місце, (вчитель Шварц О.Г.)

Кравчук Емілію, ученицю 9-Б класу – ІІІ місце, (вчитель Фантич А.Г.)

Стегнея Віктора, учня 6-В класу – ІІІ місце, (вчитель Решетар М.В.)

 

з фізики

Дьоміну Настю, ученицю 11-Б  – ІІІ місце, (вчитель Ходанич Л. І.)

Лізанець Деніс, учня 7 класу –  ІІ місце, (вчитель Голованич М. В., Ходанич Л. І.)

 

Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Погода на завтра
Найближчі свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні ресурси
каталог сайтів
Освітній портал
Каталог MyList.com.ua
Украинский портАл

Copyright Кабінет_46 © 2017
Використовуються технології uCoz