Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.10.2018, 20:50

Сайт Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8

Меню сайту
МОН України
УЦОЯО
Освіта в Україні
Форма входу
Відвідувачі
Locations of visitors to this page
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Цікаво знати...
Цей сайт засновано у 2010 році
Інформер сайту

Олімпіади 2017-2018 н. р.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

  1. Копчак Ірина Сергіївна 9-Б- математика – ІІІ місце,

  2. Кречко Олександра Михайлівна -11-А- математика – ІІІ місце,

  3. Кречко Олександра Михайлівна -11-А- астрономія – ІІІ місце,

  4. Бланер Ангеліна Вікторівна- 10-А- обслуговуюча праця-І місце,

  5. Кравчук Емілія Олександрівна 11- обслуговуюча праця-ІІ місце,

  6. Кулик Анна Юріївна 9-Б- обслуговуюча праця-ІІІ місце,

  7. Яцків Іван Іванович 8 кл-технічна праця-І місце,

  8. Кучінка Віктор В’ячеславович 9 кл- технічна праця-І місце,

  9. Матьола Катерина В’ячеславівна 9кл-правознавство – ІІІ місце,

  10. Копчак Ірина Сергіївна 9-Б- правознавство-ІІІ місце,

  11. Варга Аліна Вікторівна 8А- інформаційні технології- І місце,

  12. Латишева Анастасія Романівна 8-Б- інформаційні технології – ІІ місце,

  13. Богдан Олександра Степанівна 8 А- інформаційні технології – ІІІ місце,

  14. Варга Аліна Вікторівна 8-Б-VIII МІжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка-ІІІ місце,

  15. Кичера Артем Артурович- 3 кл- XVIII МІжнародний конкурс з україснкьої мови ім. Петра Яцика- ІІІ місце,

  16. Дербаль Дмитро Іванович-7 кл- з української мови та літератури- ІІІ місце,

  17. Матьола Катерина В’ячеславівна-9 кл- з української мови та літератури -ІІІ місце,

  18. Дербаль Дмитро Іванович-7 кл- з хімії- І місце,

  19. Кречко Олександра Михайлівна-11 кл-з хімії- ІІІ місце,

  20. Матьола Катерина В’ячеславівна-9 кл- з французької мови -ІІІ місце,

  21. Качій Крістіна Валеріївна 8 кл-з біології- ІІ місце,

  22. Дербаль Дмитро Іванович-7 кл- з біології- ІІІ місце,

  23. Матьола Катерина В’ячеславівна-9 кл- з біології -ІІІ місце,

  24. Матьола Катерина В’ячеславівна-9 кл- з географії -ІІІ місце,

  25. Стегній Віктор Іванович-7 кл-з фізики-ІІ місце,

  26. Дербаль Дмитро Іванович -7 кл-з фізики-ІІІ місце,

  27. Ключкович Артем Михайлович- 7 кл-з фізики-ІІІ місце,

  28. Семенова Богдана Ігорівна -11 кл- з історії -І місце,

  29. Матьола Катерина В’ячеславівна-9 кл- з історії -ІІІ місце.

Пошук на сайті
Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
Конт. дані школи

88009, м. Ужгород, Закарпатська область, вул. Ак. Корольова 4, тел. (0312) 662920, email:uzhoctavaschool@gmail.com

Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Найближчі свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні ресурси
каталог сайтів
Освітній портал
Каталог MyList.com.ua
Украинский портАл
Погода на сьогодні

Copyright Кабінет_46 © 2018
Використовуються технології uCoz